مشاهده همه 3 نتیجه

  • کابل ترانک

    کابل MPO/MTP کابل ترانک فیبر نوری

     

    • کابل ترانک فیبر نوری جهت ارتباطات زیر ساخت شبکه پر سرعت در دیتاسنتر، در هر طرف کانکتور MPO فیبر ، 12 تار فیبر نوری با ساختار ریبون ، سری DCCS2
    • کاربری : شبکه دیتا سنتر
    • ظرفیت مناسب ، پشتیبانی سرعت تا 10GBit مطابق IEEE 802.3an
    • تست شده
    • کابل مقاوم در برابر خمش ، با فناوری عدم ایجاد افت در برابر خمش bend insensitive
    • سرعت انتقال تا 100GBit
    • استاندارد های دیتاسنتر : ISO/IEC 24764
    • افت قرارگیری : حداکثر 0.35dB
    • افت برگشتی: حداقل 35dB استحکام کششی دائمی: 70N
    تماس بگیرید
  • کابل فیبرنوری هایپرلاین Fiber Optic Fiber

    FO-FTTH-IN9A2-48-LSZH-R
    تماس بگیرید
  • کابل فیبرنوری هایپرلاین Single Mode Indoor Fiber

    FO-IN-TB-AIA-XM-CC-OFCP
    تماس بگیرید
تماس با ما
Open chat
با ما در ارتباط باشید