امرسون

امرسون

امرسون در سال ۱۸۹۰ در سنت لوئیس، میسوری تاسیس شد، به عنوان تولید کننده موتور و فن های الکتریکی فعالیت می کرد. شرکت EMERSON  در سال 1956 به عنوان تولید کننده تجهیزات ابزار دقیق برای صنعت هوا فضا در آمریکا تاسیس شد. شرکت امرسون با سرعت و همزمان با برنامه های فضایی آمریکا گسترش یافت و همزمان برای تولید تجهیزات ابزار دقیق مطابق برای صنایع دیگر مطابق با استانداردهای آمریکا به فعالیت هایش ادامه داد.
طی سال های گذشته (بیش از ۱۲۹ سال) از یک تولید کننده منطقه ای به یک شرکت قدرتمند ارائه دهنده راه حل های فناوری جهانی رشد کرده است. شرکت امرسون در حال توسعه بازارهای بزرگتر برای بازار دیتاسنتر از راه حل های هوشمندتر شامل سیستم های یکپارچه زیرساختی برای دیتاسنتر است.

سیستم مدیریت گرما و خنک سازی امرسون

با استفاده از سیستم های مدیریت حرارتی با کارایی بالا می توانید کارایی کسب و کارتان را بهبود بخشید.  راه حل های شرکت vertiv emerson مدیریتی پایدار و با اطمینان و مقرون به صرفه  را در جهان ارائه می کند. راه حل های هوشمند و بهینه سازی شده که به راحتی قابل استفاده هستند. به سرعت به روزرسانی می شود و می تواند با چالش ها و خواسته های صنعت IT خود را وفق دهد. با استفاده از سیستم های مدیریت حرارتی با کارایی بالا، شما می توانید حفاظت از دیتاسنتر و مراکز داده خود را بهبود بخشید.این سیستم ها افزایش کارایی شما را در کنار کاهش هزینه های سربار فراهم می سازد.

محصولات جدید امرسون در زمینه خنک سازی دیتاسنتر،از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری در سیستم ردیفی و کانتینری (قابل حمل) از جمله راه هایی است که به مشتریان اجازه می دهد تا زیرساخت های پیشرفته IT را راه اندازی کنند. شرکت امرسون به عنوان یکی از فروشندگان تجهیزات مختلف از جمله برخی تجهیزات دیتاسنتر تمرکز خود را بر روی بازار ماژولار دیتاسنتر قرارداده است. این شرکت طراحی های قابل انعطافی را برای دیتاسنترهای سنتی نیز ارائه می دهد و این امر باعث سرعت بیشتر عملیات تغییر زیر ساخت می گردد. همچنین از نظر هزینه ای می توان گفت این محصولات هزینه های بهینه تری را ارائه می دهد. این کمپانی در ابتدای کار خود کانتینرها را در اروپا ارائه کرد.

پیشنهادات ماژولار امرسون عبارتند از ردیف هوشمند (Smart Row) ، (Smart Mod) ، که هر دو در سطح جهانی در دسترس هستند. در اینجا به بررسی محصولات جدید می پردازیم:

emerson

Smart Mod :

Vertiv SmartMod ™ یک محفظه هوشمند، قابل حمل و قابل انعطاف را برای مراکز داده ماژولار، ایستگاه های مخابراتی و توزیع شبکه ارائه می دهد. یک کانتینر تجهیزات IT شامل برق و سیستم خنک کننده برای استقراری سریع در محوطه است. از این سیستم می توان برای تکمیل ظرفیت دیتاسنتر استفاده کرد و یا به عنوان یک دیتاسنتر راه دور و یا سایت بازیابی و بحران استفاده کرد.

emerson

Smart Row :

SmartRow یک مسئله را برای مدیران IT بسیار معمولی حل می کند و بدون ایجاد یک فضای بزرگ با یک زیرساخت ساده و یکپارچه یک زیرساخت مرکز داده مستقل است . این سیستم تا 20 کیلو وات تجهیزات IT را در یک پیکربندی محصور شده با چند رک با برق و سیستم خنک کننده و سیستم مدیریت و اطفاء حریق را پشتیبانی می کند.

راه حل های هوشمند
راه حل های هوشمند ، بسیاری از فناوری ها و خدمات خنک سازی امرسون را دربرمی گیرد از جمله ASCO ، Knurr ،  Liebert ، Avocent NetSure

SmartRow  سیستم خنک کننده با هوا با آب/گلیکول و چیل واتر برای کارکردن سیستم های تخلیه گرمایی در دسترس است. این زیرساخت ها دارای پشتیبانی سیستم تهویه با سنسورهای دما است. در صورتیکه درجه حرارت بیش از حد به هر دلیلی باشد ، فن های خروجی در بالای محفظه را فعال می کند. برق محافظتی می تواند توسط سیستم های UPS موجود فراهم گردیده و علاوه بر این به سیستم اطفاء حریق بدون نیاز به هیچ کد و هزینه ای اجازه اطفاء را می دهد.