شرکت تک دیتا از سال 1382 رسماً فعالیت خود را آغاز نموده است. زمینه اصلی فعالیت شرکت از ابتدا، عرضه و ارائه خدمات شبکه های دیتا و مشاوره، طراحى، نصب، ارتقاء، آموزش و پشتيبانى شبکه‌های مخابراتي و كامپيوترى محلي، شهري و گسترده قرار گرفت.

شبکه‌های ارتباطی با توجه به شرایط و سیاست‌های هر سازمان، طراحی و پیاده‌سازی می‌گردد. در این راستا بهره‌گیری از تجربیات شرکت‌های فعال در این زمینه، به‌منظور استفاده از خدمات مشاوره، طراحی، نظارت و یا راه‌اندازی بر اساس فنّاوری روز این صنعت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شرکت تک دیتا، با بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشور، با بهره‌گیری از فنّاوری روز دنیا و طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مطابق با استانداردهای بین‌المللی، همواره سعی بر این داشته تا گامی بلند و استوار درزمینهٔ ارتقاء سطح دانش فنی و بهره‌گیری از جلوه‌های کارآمد این صنعت در کشور بردارد.

عمده فعالیت شرکت

TEKDATA عرضه‌کننده و ارائه‌دهنده خدمات شبکه داده و مخابراتی درزمینهٔ مشاوره، طراحی، نصب، ارتقاء آموزش و پشتیبانی شبکه‌های مخابراتی و کامپیوتری محلی، شهری و گسترده نیز فعالیت دارد.
شرکت تک دیتا اولین عرضه‌کننده تجهیزات NGN در صنعت مخابرات کشور و سیستم‌های WLL با تکیه بر سرمایه علمی متخصصین مجرب و کارآزموده خود توانسته است با بهره‌گیری از تازه‌ترین تکنولوژی‌های مطرح سال‌ها درزمینهٔ مشاوره، طراحی، نصب، تست و راه‌اندازی بزرگ‌ترین، جدیدترین و پیشرفته‌ترین مراکز داده فعالیت داشته است.

درباره تک دیتا ذکر این نکته لازم است که در حال حاضر درزمینهٔ طراحی و نظارت دیتاسنتر و مراکز داده و ارائه راهکار جامع دیتاسنتر و مشاوره، طراحی، اجرا و نظارت بر آن و استاندارد سازی اتاق سرور بر اساس استانداردهای مرتبط پروژه‌های متعددی را به انجام رسانیده است.  

شرکت تک دیتا متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان، همواره سعی کرده با رعایت اصل مشتری مداری، به مشتریان خود خدمت‌رسانی نماید.

اهداف شرکت

شرکت تک دیتا در سال‌های اخیر، هم‌زمان با رشد روزافزون در صنعت فناوری اطلاعات و نیاز به حفظ استانداردهای بین‌المللی و در نظر گرفتن مفاهیم افزونگی، قابلیت گسترش و امنیت اطلاعات، به تقویت کادر فنی خود پرداخته و با مشارکت متخصصین در این حوزه همواره در طراحی و ارائه راهکارهای اجرای با در نظر گرفتن اهمیت صرفه‌جویی در هزینه‌ها و سهولت درک، آموزش،عیب‌یابی، کنترل و رشد و لحاظ نمودن جداول مقایسه‌ای کیفیت و کمیت، نسبت به ارائه راهکارهای مقرون‌به‌صرفه (Cost Effective) با بهره‌گیری از الگوهایی همچون NIST و Zachman و C4ISR اقدام نموده است.

هدف ما ارائه محصول و خدمات برتر در زمینه مشاوره و اجرای پروژه های فناوری اطلاعات است.

  • اهداف کلی شرکت تک دیتا:
  • مشاوره و نظارت پروژه‌های دیتاسنتر و مرکزداده بر اساس استانداردهای بین‌المللی
  •  ارتقاء سطح کیفی سیستم‌های ارتباطی با بهره‌گیری از تکنولوژی های روز دنیا
  • ارائه خدمات گسترده پشتیبانی به مشتریان
  • در دسترس قراردادن خدمات این شرکت با بهره‌گیری از نمایندگان فعال فنی و فروش در کلیه استان‌ها
  • ایجاد روابط مستمر و جذب اطمینان مشتریان خود از طریق ارائه مشاوره و خدمات پس از فروش
  • ارتقاء سطح اطلاعات فنی کارشناسان انفورماتیک سازمان‌ها و شرکت‌ها از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی
  • افزایش سهم بازار فروش کشور با اتکا به کیفیت کالاهای تحت نمایندگی این شرکت
  • ارتباط مستمر با مراکز علمی و تجاری خارج از کشور به‌منظور انتقال دانش جدید به متخصصین داخلی
  • نوآوری بر پایه تحقیق و بررسی و استفاده از تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا