راهکار-نوین-تک-دیتا

امنیت دیتاسنتر و مراکز داده و اتاق سرور


مراكز داده و دیتا سنتر ها  به علت آن كه حجم بسيار بزرگي از اطلاعات را در خود نگهداري مي كنند، مي توانند مورد تهديدهاي جدي نيز از سوي نفوذگران حرفه اي قرار بگيرند. بنابراين، اتخاذ تدابير امنيتي در آن ها جهت حفاظت از اطلاعات و نظارت روی کارکنان، امري ضروري به شمار مي رود. به دليل اهميت دیتاسنتر، امروزه استانداردهاي بين المللي نيز در این خصوص وجود دارند كه صاحبان و متولیان مراكز داده را ملزم به رعایت مهمترين تدابير امنيتي  در دیتاسنتر ها ، اتاق سرورها می کند که باید لحاظ شوند .

امنیت  اطلاعات شخصی و کسب کار به کمک آنتی ویروس ها


کسپرسکی یک شرکت جهانی امنیت سایبری است که 20 سال فعالیت خود را در این زمینه در سال 2017 جشن گرفت . کسپرسکی  با به کارگیری هوش مصنوعی به طور مداوم به راه حل های امنیتی و خدمات برای محافظت از کسب و کار، زیرساخت های حیاتی، دولت ها و مصرف کنندگان در سراسر جهان می پردازد. هدف کسپرسکی شامل محافظت از پایانه های پایه و تعدادی از راه حل های امنیتی تخصصی برای مبارزه با تهدیدات پیشرفته و پیشرفته دیجیتال است.در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی وبگاه TopTenReviews، نرم‌افزار کسپرسکی بهترین ضد ویروس دنیاست.

امنیت اطلاعات شخصی


با توجه به ویژگی‌های عصر امروز که عصر اطلاعات نیز نامیده شده است مهم‌ترین سرمایه برای هر فرد و یا سازمان اطلاعات است به همین جهت در این عصر، امنیت اطلاعات جزء یکی از مهم‌ترین مسائل امروزی گشته است. اطلاعات شخصی یک سازمان و یا یک فرد همیشه در مقابل تهدید و حمله نفوذ گرها قرار دارد از این رو حفظ اطلاعات شخصی یک  عمر ضروری به حساب می آید.

راه کار های دیتاسنتر


امروزه با توجه به افزایش چشم گیر داده ها و به وسط کشیده شدن بحث های مدیریت داده و اطلاعات  نسل آینده موج عظیمی عظیمی از محاسبات را به سمت ما سوق می دهد .امروزه حجم زیادی از اطلاعات بر پایه تراشه های کم مصرف مانند پردازنده های ARM میباشد .

hyperscale- تک دیتا