درباره شرکت و لابراتوار کسپرسکی

تک دیتا نماینده انحصاری فروش محصولات کسپرسکی در ایران


کسپرسکی یک شرکت جهانی امنیت سایبری است که 20 سال فعالیت خودرا در این زمینه در سال 2017 جشن گرفت . کسپرسکی  با به کار گیری هوش صنوعی به طور مداوم به راه حل های امنیتی و خدمات برای محافظت از کسب و کار، زیرساخت های حیاتی، دولت ها و مصرف کنندگان در سراسر جهان می پردازد. هدف وکسپرسکی شامل محافظت از پایانه های پایه و تعدادی از راه حل های امنیتی تخصصی برای مبارزه با تهدیدات پیشرفته و پیشرفته دیجیتال است. بیش از 400 میلیون کاربر توسط فناوری آزمایشگاه کسپرسکی محافظت می شوند و ما به 270 هزار مشتری کمک می کنیم تا از آن چه که برای آنها بیشتر مهم است محافظت کنیم.

در حال حاضر، بر اساس رده‌بندی وبگاه TopTenReviews، نرم‌افزار کاسپرسکی برترین ضدویروس دنیاست. در آخرین تست Av-comparetives، کاسپرسکی با ۹۹٫۳ درصد میزان امنیت، مقام سوم را در میزان حفاظت (protection rate) به‌دست‌آورد.

جوایز و افتخارات کسپرسکی


400

میلیون کاربر توسط کسپرسکی محافظت شده اند.

270

هزار شرکت و کمپانی از کسپرسکی استفاده میکنند .

310

هزار ویروس روزانه توسر کسپرسکی شناسایی میشود .

200

کشور دنیا از محصولات کسپرسکی استفاده میکنند .

تک دیتا نماینده فروش محصولات کسپرسکی


انواع محصولات کسپرسکی


“Kaspersky Internet Security” بهترین و کاملترین محصول امنیتی این شرکت جهت حفاظت کامل از رایانه های شخصی در مقابل انواع تهدیدات امنیتی موجود در فضای سایبری می باشد.

“Kaspersky ONE” اولین راه حل امنیتی چند پلت فرمی است که حفاظت جامعی را برای طیف گسترده ای از دستگاه های شخصی، رایانه های شخصی، لپ تاپ ها، گوشی های هوشمند و تبلت ها فراهم می نماید.

“Kaspersky PURE” یک راهکار امنیتی یکپارچه و بهینه سازی شده برای شبکه های خانگی است. این محصول کلاس جدیدی از نرم افزارهای امنیتی است که می تواند محیطی امن را برای کاربر حین استفاده از رایانه فراهم نماید.

“Kaspersky Anti-Virus for Mac” حفاظت کاملی را جهت رایانه های مبتنی بر سیستم عامل اپل بدون ایجاد سربار در عملکرد سیستم فراهم می نماید.

“Kaspersky Mobile Security” یک راهکار امنیتی کاربر پسند و قابل اعتماد است که دستگاه های تلفن همراه را از حملات شبکه، نرم افزارهای مخرب تلفن همراه و پیامهای کوتاه اسپم محافظت می کند.

“Kaspersky Tablet Security” آخرین محصول اضافه شده به خانواده لابراتوار کسپرسکی از خانواده محصولات تلفن همراه است که ویژگی های ضد تروجان و ضد سرقت جامعی برای این دستگاه های جدید فراهم می نماید.

در سال 1999، لابراتوار کسپرسکی، اولین شرکت تولید کننده محصولات امنیتی بود که نرم افزار یکپارچه آنتی ویروس برای حفاظت از ایستگاه های کاری و فایل سرورهای مبتنی بر سیستم عامل های  “Linux” و “FreeBSD” را معرفی کرد. امروزه این شرکت طیف وسیعی از راهکارهای امنیتی تحت شبکه ای برای پر کاربردترین سیستم عامل های مورد استفاده در شبکه های رایانه ای را طراحی و ارائه نموده است. این محصولات تمام نیازهای امنیتی در شرکتها و سازمان های دولتی بزرگ از جمله: سطح حفاظت عالی، سازگاری با تغییرات، مقیاس پذیری، سازگاری با سیستم عامل های مختلف، کارایی بالا، سهولت استفاده  و… را پوشش می دهد.

یکی از مهمترین ویژگیهای  محصولات امنیتی تحت شبکه لابراتوار کسپرسکی به کارگیری یک کنسول مدیریتی قدرتمند با کاربری آسان به منظور مدیریت بر رایانه های شبکه و بدون محدودیت در تعداد سرورها، ایستگاههای محلی و سیستم عامل های به کار گرفته شده روی آنها می باشد.

“Kaspersky Endpoint Security” نرم افزار امنیتی ارائه شده لابراتوار کسپرسکی جهت حفاظت از رایانه های موجود در شبکه می باشد. این محصول با بهره گیری از آخرین فناوری ها و تکنولوژی های هوشمند ارائه شده لابراتوار کسپرسکی طراحی شده و مجهز به گاردهای امنیتی مختلفی جهت مقابله با طیف وسیعی از بدافزارها، کدهای مخرب، ویروسها، تروجانها و … می باشد. از دیگر قابلیتهای این محصول می توان به امکاناتی جهت فیلترینگ وب سایت ها، کنترل دستگاه ها و حافظه های جانبی متصل به رایانه های شبکه  و  همچنینی نظارت بر برنامه های اجرا شده توسط کاربران اشاره نمود.

“Kaspersky Security Center” نرم افزار کنسول مدیریتی جهت کنترل و نظارت بر نرم افزارهای ضد ویروس نصب شده کسپرسکی روی رایانه های شبکه می باشد. این نرم افزار با انعطاف پذیری بالای خود مدیر شبکه را قادر می سازد تا کلیه رایانه های شبکه را به هر تعداد و هر میزان پراکندگی فیزیکی تنها از یک نقطه مدیریت نماید. از جمله امکانات دیگر این کنسول مدیریتی میتوان به مواردی مانند: نصب و حذف از راه دور نرم افزار ضد ویروس، دریافت گزارشات امنیتی، اعمال تنظیمات مختلف، به روز رسانی، اعمال دسترسی های گوناگون و … روی رایانه های شبکه در کمترین زمان ممکن و با نهایت سادگی اشاره نمود.

تک دیتا نماینده فروش محصولات اورجینال کسپرسکی