پشتیبانی-شبکه

پشتیبانی شبکه و خدمات شبکه
نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری

قیمت مناسب

قیمت گذاری مناسب و رقابتی در کنار ارائه خدمات با کیفیت، یکی از ویژگی‌های متمایز ما در زمینه خدمات شبکه می‌باشد. ما منافع مالی شرکت‌ها را در نظر میگیریم و رعایت انصاف سر مشق خدمات شبکه تک دیتا است.

رضایت‌مندی مشتری

نیازسنجی مشتری و همچنین زمان‌بندی دقیق پروژه‌های در دست اجرا،شرکت تک دیتا را به مشتری مداری معروف کرده است.لبخند و رضایت شما سرمایه تک دیتا است. این نه تنها شعار، بلکه راهبرد اصلی ماست.

تضمین کیفیت

شناخت بازار و به روزرسانی مداوم نیروهای متخصص و همچنین لوازم و محصولات ارائه شده جزو الویت‌های اصلی تک دیتا می‌باشد.انتخاب نیروهای شرکت با توانایی و تخصص در زمینه‌های مختلف تضمین کننده کیفیت خدمات ماست

راه‌کارهای نوین

ارائه خدمات مشاوره شبکه‌های کامپیوتری و راه‌کارهای جامع در زمینه اکتیو و پسیو شبکه، مشاوره و طراحی،نصب و راه‌اندازی شبکه، خدمات مشاوره و راه‌کارهای سازمانی به شرکت‌ها و تمامی کسب و کارها

ریکاوری و بازیابی اطلاعات

عیب یابی شبکه

network

خدمات مشاوره شبکه

ارائه خدمات مشاوره به شرکت‌ها، سازمان‌های خصوصی و دولتی در پروژه‌های مختلفت شبکه به عنوان ناظر بر عملکرد پیمانکاران و مجریان پروژه، ارائه راه‌کارهای فنی در خصوص مدیریت پروژه‌ ، زمانبندی پروژه ، هزینه پروژه ، بررسی ریسک‌های احتمالی پروژه ،همچنین تدوین اساسنامه پروژه و غیره همچنین خدمات مشاوره خرید تجهیزات شبکه , نصب و راه اندازی شبکه و سرویس‌های تحت شبکه ، یکی از مهمترین اقدامات اولیه خدمات شبکه میباشد که کارشناسان و متخصصان تک دیتا به نحو احسن به ارائه آن می‌پردازند .
ethernet-min

خدمات شبکه

تک دیتا با داشتن سابقه درخشان در زمینه نصب و راه اندازی شبکه , خدمات شبکه , و پشتیبانی با ارایه بهترین راه‌کارها و آنالیز نیازهای مشتری بهترین روش را برای پیاده‌سازی شبکه شما انتخاب می‌کند . عیب یابی سریع و در عین حال عملکرد هوشمندانه متخصصین ما، شما را در انجام بهترین راه‌کار راهنمایی خواهد کرد . پیشگیری و رفع مشکلات موجود دربستر شبکه و کلیه عناصر شبکه مانند سرویس های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری اعم از سرورها ، کلاینت ها ، کابل‌ها و دستگاه های برقی و … مشمول سرویس پشتیبانی شبکه تک دیتا می‌باشد.
wifi-router-min

فروش کالا و تجهیزات شبکه

تک دیتا نماینده رسمی برندهای برتر جهانی از جمله Siemon وهمچنین ارائه تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری، تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه ، تجهیزات کابل کشی شبکه ، داکت ، پچ کورد ، کیستون ، رک ، انواع سرورها ، سوئیچ‌ها ، روترها ، تجهیزات وایرلس ، مودم با برندهای معتبر میکروتیک ، سیسکو ، لینکسیس ، دی لینک ، تی پی لینک و … به همراه خدمات پس از فروش

خدمات و پشتیبانی شبکه


وابستگی سيستم‌ها به یکدیگر و گسترش و ايجاد شبكه‌هاي کامپیوتری موجب شده است که مديران ارشد سازمانها نیاز داشته باشند تا همواره از آخرين وضعيت تجهيزات جانبی شبکه برای بررسی كاركرد و راندمان سازمان مورد مدیریت خود اطلاع داشته و قادر به موقع تصميم‌گيري باشند.

خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه‌‌های کامپیوتری در حال حاضر یکی از بزرگترین نیازهای شرکت‌ها ، مؤسسات و سازمان‌ها در حوزه انفورماتیک می‌باشد. با رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که نیاز مبرم و شدیدی در زمینه نگهداری و پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری و سرویس‌های مرتبط با آن برای صاحبان کسب و کار احساس گردد.

تعمیر و نگهداری منظم سیستم‌های کامپیوتری از بسیاری مشکلاتی که به علت عدم رسیدگی به شبکه به وجود می‌آید می‌کاهد و خرابی‌های دایمی را از شبکه های کامپیوتری شما دور نگه می‌دارد. با توجه به اهمیت نظارت و پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری،شاید برای شما به صرفه‌تر باشد که بخواهید تعمیر و نگهداری و پشتیبانی شبکه خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید.

پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری و یا به عبارتی نگهداری شبکه، از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های شرکت پشتیبانی شبکه تک دیتا می‌باشد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی شبکه ، کامپیوتر ، سخت‌افزار و نرم‌افزار را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات شامل مجموعه‌ای از خدمات می‌باشد که در نهایت منجر به پیشگیری از مشکلات و یا رفع و رجوع مشکلات به وجود آمده در زمینه شبکه می‌گردد.

تک‌دیتا ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شبکه

وجود یک کارشناس پشتیبانی شبکه و سخت افزار برای کسب و کار شما تأثیرگذار و اعتبار عالی آن شرکت را بیان می کند و از نظر هزینه مقرون به صرفه می‌باشد، زیرا هزینه‌های ناشی از نداشتن یک پشتیبان شبکه بیشتر از هزینه‌های داشتن یک متخصص برای پشتیبانی و نگهداری شبکه است. پس از به وجود آمدن مشکل به مراتب هزینه‌های بیشتری صرف برطرف کردن آن باید پرداخت شود که در بسیاری از موارد حتی با صرف هزینه، خسارت وارده جبران نخواهد شد.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از مهم ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد.شرکت TEKDATA تلاش می‌کند تا بهترین خدمات پشتیبانی شبکه، خدمات مشاوره آنلاین، خدمات شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه ، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، پشتیبانی و نگهداری سرورها، خدمات دوربین مداربسته را با قیمتی معقول نگهداری کند و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد.

ارائه مستندات و گزارشات

کلیه اموری که توسط متخصصان تک دیتا برای شبکه سازمان شما انجام میشود ، بطور کامل ثبت میشود و گزارشات آن طی بازه های زمانی که سازمان تعیین میکند ، در اختیار مدیران قرار میگیرد. کارشناسان تک دیتا همیشه آماده ارائه مشاوره در رابطه با خدمات پشتیبانی شبکه به مدیران سازمان می باشد و در صورت درخواست و نیاز سازمان برای برقراری جلسه مشاوره ، تک دیتا کارشناسان خود را به محل سازمان اعزام می کند تا پاسخگوی نیازها ، سوالات و مشکلات شبکه سازمان شما باشند.

آنالیز و عیب یابی شبکه

کارشناسان تک دیتا با تهیه نقشه ای که شامل تجهیزات شبکه و وضعیت کنونی شبکه را ثبت میکنند .تست های مختلفی را برای اطمینان از تجهیزات شبکه از جمله کابل شبکه , سرور , سوییچ , روتر را انجام میدهند و تمامی برنامه ها و سرویس هایی که بر روی سرور ها در حال اجرا هستند را بررسی میکنند و در صورت مشکل , بستر شبکه را عیب یابی میکنند و گزارش ها را در اختیار مدیران قرار می دهند .

بهینه سازی شبکه

خدمات تک دیتا در زمینه پشتیبانی شبکه شامل بازسازی و اصلاح شبکه های کامپیوتری از قبل طراحی شده نیز می باشد . رفع ایرادات سخت افزاری در اولویت بالایی میباشد و تجهیزات معیوب به سرعت تعمیر و یا تعویض میشوند . شما میتوانید برای بازدهی بالاتر و افزایش بازدهی شبکه خود با تک دیتا مشاوره کنید

مشتری مداری

تک دیتا همیشه در زمینه نصب شبکه و پشتیبانی شبکه به مشتری مداری معروف بوده و هست پس از انعقاد قرارداد پشتیبانی شبکه با شرکت ها به صورت ماهانه فرم نظر سنجی ارسال می شود تا خدمات پشتیبانی شبکه تک دیتا مورد ارزیابی مشتریان قرار گرفته شود .و در جهت افزایش کیفیت خدمات تلاش چندین برابر شود .

نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته و ایمن سازی دیتاسنتر ها , فضای عمومی , اتاق سرور یکی از دیگر خدمات ما به مشتریان می باشد . راهکارهای دوربین مداربسته در فروشگاه ها , مراکز خرید توسط تک دیتا به مشتریان عرضه می شود . امروزه باتوجه به افزایش تردد ها تمامی مراکز نیازمند دوربین مداربسته می باشند.

پشتیبانی شبکه


پس از اجرای شبکه بستر شما توسط تک دیتا پشتیبانی می شود پشتیبانی شبکه تک دیتا شامل عیب یابی شبکه های کامپیوتری و مشاوره های تلفنی برای مشکلات پیش آمده می باشد شما میتوانید با انعقاد قرار داد اب تک دیتا دیگر نگران مشکلات کوچک و بزرگ شبکه خود نباشید.

راه اندازی شبکه


راه اندازی شبکه جزو خدمات شبکه تک دیتا به مشتریان است . مشتریان می توانند با تماس با کارشناسان ما و مشاوره و انالیز راهکار ها بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای نصب شبکه به دست آورند . اجرای شبکه توسط تیم فنی تک دیتا با توجه به استاندارد های جهانی انجام می شود

تجهیزات شبکه


تک دیتا در زمینه مشاوره خرید تجهیزات شبکه همراه شما خواهد بود . تک دیتا وارد کننده محصولات اورجینال سیمون می باشد . با توجه به تنوع کالا های شبکه و عدم اطمینان از تجهیزات اورجینال تک دیتا توانسته رضایت مشتریان را با  عرضه تجهیزات اصل و تحویل به موقع کالا جلب کند

چرا تک دیتا را برای خدمات راه اندازی و پشتیبانی شبکه انتخاب کنیم ؟

  • تک دیتا در انجام خدمات پشتیبانی و راه اندازی شبکه رضایت مندی مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است
  • سرعت عمل و استفاده از نیروی مجرب و متخصص خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، کاهش هزینه و زمان انجام کار و افزایش بهره وری سازمان ها از اهداف تعیین شده ماست
  • ارائه راهکارهای نوین مطابق با اصول استاندارد شبکه
  • با پشتیبانی شبکه از بروز اختلالات و مشکلات شبکه پیشگیری کنید
  • پشتیبانی و نگهداری شبکه به موقع و زمان بندی شده
  • کاهش هزینه های نگهداری شبکه در طولانی مدت
  • نصب و نگهداری تجهیزات شبکه
  • مناسب ترین تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه

دریافت مشاوره رایگان

شرکت تک دیتا ، خدمات مشاوره ای خود را جهت طراحی نقشه شبکه های کامپیوتری، دیتاسنتر و اتاق سرور به مشتریان خود عرضه می کند.