قیمت مناسب

هزینه های بالا در نصب و راه اندازی و پشتیبانی شبکه یکی از بزرگترین دغدغه های شرکت ها و سازمان ها می باشد شما مقرون به صرفه ترین قیمت ها را از تک دیتا بدست خواهید آورد

رضایت مندی مشتری

خدمات مشاوره و طراحی تک دیتا به مشتری و همچنین زمان بندی دقیق پروژه ما را به مشتری مداری معروف کرده است. لبخند ورضایت شما سرمایه تک دیتا است .

تضمین کیفیت

سابقه درخشان و استفاده از کالاها و تجهیزات اصل و اورجینال شبکه ، کیفیت بالای خدمات و پشتیبانی شبکه راه اندازی شده طی یک سال بصورت رایگان تضمین کیفیت خدمات تک دیتا است.

راه کار های نوین

مشاوره، طراحی و ارائه و پیاده سازی بهترین راهکار ممکن جهت به روزرسانی زیرساخت ها و ارائه جدیدترین متدهای ساخت و طراحی به همراه آنالیز حرفه ای برای رسیدن به راه حل بهتر

طراحی و اجرای شبکه


نصب و راه اندازی شبکه های درون سازمانی خود را به ما بسپارید. با کیفیت تر، سریع تر و ایمن تر از همیشه!

خدمات پشتیبانی


حفظ و نگهداری از تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه و یا به عبارتی خدمات پشتیبانی شبکه و سخت‌افزار با رعایت اصول و استانداردها

تامین محصولات


تأمین انواع تجهیزات مخابراتی و ارتباطی،تأمین انواع سرور و تجهیزات شبکه

خدمات شبکه | تک دیتا
خدمات مشاوره

تک دیتا ارائه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات

بررسی و آنالیز شبکه


تحلیل و آنالیز، طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش‌های اصلی خدمات شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد

ارائه راهکار های امنیتی


تک دیتا با پیاده سازی راهکارهای مختلف امنیت شبکه، سازمان را از خطرهای بسیار حفظ خواهد کرد.

خدمات پشتیبانی شبکه

پشتیبانی شبکه یکی از نگرانی های مشتریان پس از راه اندازی شبکه محسوب می شود تک دیتا پس از راه اندازی شبکه به مدت یک سال پشتبانی شبکه شما را توسط تیم مجرب خود به عهده می گیرد. در این مدت شما مشتریان گرامی با آرامش خاطر به توسعه سازمانی و ارتقاء کارشناسان فناوری اطلاعات خود می پردازید و پس از یک سال پشتیبانی  دانش کافی در سازمان شما رسوب می نماید.

خدمات راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه یکی از خدمات ارایه شده توسط تک دیتا به مشتریان می باشد . راه اندازی شبکه  بصورت کلید در دست شامل طراحی زیرساخت شبکه ساخت یافته ، کابل کشی ساخت یافته شبکه ، راه اندازی سیستمهای تلفن مرکزی سانترال و آی پی تلفنی ویپ، باز سازی شبکه ها ی قدیمی و طراحی اتاق سرور یا دیتاسنتر و …می باشد.

خدمات مشاوره شبکه

تک دیتا با چندین سال سابقه درخشان در زمینه نصب وطراحی شبکه های کامپیوتری تجربه های خود را با شما به اشتراک می گذارد. برای پیداکردن بهترین راهکار با متخصصین ما تماس بگیرید. درتمامی زمینه های شبکه پاسخگوی شما هستیم.

راه اندازی شبکه و اتاق سرور |  پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

نصب  راه اندازی و پشتیبانی شبکه به همراه انجام تمامی خدمات شبکه در زمینه اکتیو و پسیو


تک دیتا در جهت ارائه خدمات شبکه واجرای شبکه‌های کامپیوتری و رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها  ازدانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود بهره می برد تا خدماتي متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات ، نگهداری و پشتیبانی شبکه ، زیرساخت شبکه و پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه نماید.

در ادامه به بخشی از خدمات شبکه و سرور ارایه شده توسط تک دیتا اشاره خواهیم کرد که تمامی این سرویس ها بر اساس استانداردهای جهانی ارائه می گردد .

طراحی شبکه و اتاق سرور


 در زمینه خدمات شبکه و سرور ، طراحی شبکه و اتاق سرور براساس استانداردهای روز دنیا و با در نظر گرفتن نیاز واقعی مشتری انجام می شود. شبكه‌ كامپيوتری و اتاق سرور می‌بايست با توجه به استراتژی فناوری اطلاعات و سياست کلان سازمان ، طراحـي و پيـاده‌سـازی،نصب و راه اندازی گردد. در واقع اتاق سرور و شبكه‌ كامپيوتری زيرساخت لازم براي به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان را فـراهم مـي‌آورد.

در صورتي كه اين زيرساختها به درستي طراحي نشوند و فاکتورهای مهمی همچون هدف از اجرای شبکه و اتاق سرور، همچنین سرویس هایی که قرار است بر پایه شبکه به مشتریان و یا کارمندان ارائه گردد ،در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری در آینده برای  مدیران فناوری اطلاعات  در سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد خواهد شد.

پیامد هایی که ممکن است در خدمات شبکه و سرور به طور نادرست رخ بدهد :

  • هدر رفت سرمایه 
  • نداشتن منابع منطبق با نیاز 
 • عدم  توسعه هماهنگ و متمرکز

در این راستا تک دیتا با داشتن سالها تجربه نصب و راه اندازی شبکه و خدمات شبکه و سرور می تواند همراه شما باشد.

خدمات شبکه


تک دیتا با بیش از ربع قرن تجربه و همکاری با متخصصین کارآزموده خدمات متنوعی در حوزه خدمات شبکه و سرور ارائه می نماید. آنچه که ما را متفاوت نموده است سرعت همراه با کیفیت در ارائه خدمات است. مشتری مداری تک دیتا و زمان بندی دقیق تحویل پروژه تک دیتا را از سایر رقبا پیشتاز می کند . ارائه خدمات شبکه و سرور با توجه به درک نیازمندی های مشتری و مشاوره با کادر مجرب و متخصص و سپس ارایه  راهکار انجام می شود. 

یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نصب و راه اندازی شبکه ، نگهداری و پشتیبانی آن می باشد. در این خصوص تک دیتا در کنار مشاوره و راه اندازی شبکه مبادرت به ارائه خدمات پشتیبانی شبکه منطبق با نیازهای مشتری نموده است.

راه اندازی شبکه


راه اندازی شبکه جزو خدمات شبکه تک دیتا به مشتریان است . مشتریان می توانند با تماس با کارشناسان ما و مشاوره و انالیز راهکار ها بهترین و مقرون به صرفه ترین راه را برای نصب شبکه به دست آورند . اجرای شبکه توسط تیم فنی تک دیتا با توجه به قرارداد انجام می شود

پشتیبانی شبکه


پس از اجرای شبکه بستر شما توسط تک دیتا پشتیبانی می شود پشتیبانی شبکه تک دیتا شامل عیب یابی شبکه های کامپیوتری و مشاوره های تلفنی برای مشکلات پیش آمده می باشد شما میتوانید با انعقاد قرار داد اب تک دیتا دیگر نگران مشکلات کوچک و بزرگ شبکه خود نباشید.

تجهیزات شبکه


تک دیتا در زمینه مشاوره خرید تجهیزات شبکه همراه شما خواهد بود . تک دیتا وارد کننده محصولات اورجینال سیمون می باشد . با توجه به تنوع کالا های شبکه و عدم اطمینان از تجهیزات اورجینال تک دیتا توانسته رضایت مشتریان را با  عرضه تجهیزات اصل و تحویل به موقع کالا جلب کند

نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته و ایمن سازی دیتاسنتر ها , فضای عمومی , اتاق سرور یکی از دیگر خدمات ما به مشتریان می باشد . راهکارهای دوربین مداربسته در فروشگاه ها , مراکز خرید توسط تک دیتا به مشتریان عرضه می شود . امروزه باتوجه به افزایش تردد ها تمامی مراکز نیازمند دوربین مداربسته می باشند.

خدمات شبکه و سرور

راه اندازی شبکه استاندارد


در خدمات شبکه و سرور ، راه اندازی شبکه معمولاً به انجام اقدامات اولیه جهت شکل‌گیری بستر شبکه گفته می‌شود. اقداماتی نظیر طراحی و اجرای زیرساخت شبکه، طراحی و اجرای اتاق سرور، در مقیاس های بزرگتر طراحی و آماده سازی دیتاسنتر و سایر فعالیتهایی که از مشتقات آن می‌باشد.

از دیدگاه تک دیتا به عنوان مجری خدمات شبکه، راه اندازی شبکه شامل یک سری فرآیندهای تعریف شده است که منتهی به ایجاد یا ارتقاء یک شبکه کامپیوتری می شود. این فرآیندها شامل بررسی زیرساخت شبکه، تجهیزات موجود شبکه و یا تجهیزات مورد نیاز، بررسی ابعاد شبکه، طراحی پلن مناسب، بررسی هزینه های مربوطه، زمان مورد نیاز برای انجام پلن و آینده نگری برای نگهداری بستر راه اندازی شده میباشد.

عدم راه اندازی یکپارچه و اصولی شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و نگهداری شبکه، میتواند هزینه های سنگینی را در آینده برای عیب یابی و رفع اختلالات شبکه به سازمان تحمیل کند

مجازی سازی شبکه و سرور مجازی


مجازی‌سازی یکی دیگر از خدمات شبکه و سرور در شرکت تک دیتا می باشد. مجازی سازی این قابلیت را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید چندین ماشین‌مجازی را برروی یک سرور آن هم به صورت مجازی به اجرا در بیاورید. توجه داشته باشید که هر یک از برنامه‌ها و نرم‌افزارها به صورت مستقل برروی یک سیستم‌عامل به اجرا در می‌آیند.

تبدیل یک دیتاسنتر فیزیکی به یک دیتاسنتر مجازی باعث کاهش موارد مورد نیاز دیتاسنتر از قبیل سیستم تامین برق، سیستم خنک کنندگی، کابل کشی، تجهیزات شبکه، منابع ذخیره سازی و… میشود ، چرا که شما با این کار تعداد سرورهای فیزیکی خود را کاهش داده اید.
در نظر داشته باشید که این کاهش دادن با تبدیل شدن چندین سرور فیزیکی به ماشینهای مجازی و در نهایت یکی کردن آنها در یک سیستم عامل میزبان(Host )امکانپذیر می شود. در واقع سیستم عامل میزبان(Host)کامپیوتر میزبانی می باشد که چندین ماشین مجازی برروی آن به اجرا در می آیند.
در محیط های مجازی، تهیه و راه اندازی سرورهای جدید همانند حالت سنتی و فیزیکی، سخت و پیچیده نیست و شما دیگر نیازی به صبر کردن برای تهیه سخت افزار، نصب سیستم عامل، کابلکشی و سیستم خنک کننده(Cooling) ندارید. بدین ترتیب شما به سادگی میتوانید از طریق یک رابط کاربردی گرافیکی این کار را عرض چند دقیقه انجام دهید.

پشتیبانی شبکه


تک دیتا با بهره مندی از کارشناسان باتجربه و ماهر خود در زمینه های مختلف انواع سیستم های تحت شبکه آمادگی کامل دارد تا خدمات پشتیبانی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه نماید . وظیفه تک دیتا ارائه خدمات شبکه به شرکت‌هایی است که به اهمیت و مزایای برون سپاری خدمات فناوری اطلاعات واقف هستند و نگهداری شبکه خود را به یک تیم متخصص سپرده اند.

با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش سیستم‌های کامپیوتری و نیاز بیشتر به شبکه‌های کامپیوتری مسلما نیاز به نگهداری، ارتقاء، تعمیر و بروزرسانی سخت افزار و نرم افزار سیستم‌های کامپیوتری و شبکه و تجهیزات جانبی آنها نیز افزایش می‌یابد. در هر سازمان به دلیل استفاده مداوم از کامپیوترها و احتمال خرابی و بوجود آمدن مشکلات به يک کارشناس مجرب در زمينه عيب يابي و تعميرسخت افزار و انجام سرويس هاي پيشگيرانه و همچنین بروزرسانی نرم افزار و در مواقعی سخت افزار ها به ازاي هر مرکز کامپيوتر، نياز مي باشد.

  • مشاوره‌ی رایگان و تخصصی به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری شبکه با سازمان‌ها و شرکت‌ها
  • ارائه‌ی قراردادهایی در تیپ‌های متنوع متناسب با کسب و کار شما
  • ارائه‌ی صورت وضعیت سخت‌افزار و نرم‌افزار شبکه
  • رفع مشکل و ایرادات شبکه در کمترین زمان ممکن
 • بازدید دوره ای و بررسی شبکه جهت پیشگیری از وقوع مشکلات و ایرادات احتمالی

افزایش امنیت شبکه


امنیت شبکه یکی از مهم‌ترین نکته ها پس از نصب و راه اندازی آن است با توجه به افزایش کاربران و زیاد شدن تبادل اطلاعات اهمیت امنیت , در شبکه خیلی مورد توجه قرار گرفته است  با ایجاد شبکه های گسترده و ارتباط كامپیوترها به یكدیگر مفاهیم جدید امنیتی مطرح گردید كه در زمان هایی که رشد دنیای IT کند بود مورد توجه قرار نگرفته بود . در این ساختار جدید خدمات شبکه و سرور چندین هزار كامپیوتر به هم متصل شده و با سرعت‌ در حال تبادل اطلاعات می باشند كه پیاده سازی امنیت شبکه در این بستر نیاز به طرح های کامل تری دارد.

 • نصب و راه اندازی آنتی ویروس
 • نصب و راه اندازی بکاپ سرور
 • استانداردسازی شبکه

خدمات شبکه و سرور تک دیتا  شامل چه مواردی می شود


خدمات فورتی نت FORTINET


شرکت فورتی نت Fortinet  یکی از تولیدکنندگان بنام محصولات امنیتی و UTM در دنیا می‌باشد و رتبه بالایی در تولید و فروش UTM یا Unified Threat Management به گزارش گارتنر دارد .با توجه به پیشرفت حملات سایبری و پیچیده شدن روش‌های حملات علیه سازمان‌ها ایجاد لایه های امنیتی به یک ضرورت برای سازمان ها تبدیل شد. از این رو شرکت فورتی نت با سابقه ی درخشان در تولید محصولات امنیتی در دنیای شبکه و به عنوان نخستین شرکتی که سیستم UTM را به دنیا معرفی کرد، با ارائه نسل جدید فایروال های خود (NGFW) تحت عنوان تجاری فورتیگیت (Fortigate) به مقابله با این تهدیدات برخاسته است.

راه اندازی FTTH | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی FTTH


FTTH یا Fiber To The Home: یکی از مطرح ترین و پرکاربردترین توپولوژی های ارتباطی ارائه پهنای باند بر بستر فیبر نوری، تحویل فیبر به خانه است. FTTH یکی از فناوری های خدمات شبکه و سرور است که در آن فیبرنوری از دفتر مرکزی به مرکز ارائه دهنده خدمات مخابراتی و سپس از آن جا به  منزل یا دفتر کار  کشیده می شود.

وقتی سیگنال به محل مشتری می رسد، به روش های مختلفی از قبیل استفاده از کابل اترنت، کابل کواکسیال، ارتباط بیسیم و یا فیبرنوری به اشتراک گذاشته می شود. ارتباطات پهن باند فیبر به خانه، یا همان FTTH ،معرف ارتباطات کابل فیبرنوری برای اماکن به صورت اختصاصی می باشد. به طور کلی این سیستم ها که بر اساس نور هستند، می توانند انبوهی از اطلاعات از قبیل: تلفن، ویدیو، داده و … را به صورت کارآمد در مقایسه با شیوه سنتی یعنی استفاده از کابل های مسی با قیمتی تقریباً مساوی انتقال دهند

خدمات سیسکو


خدمات سیسکو یکی از خدمات شبکه و سرور می باشد . سیسکو با ارئه محصولات اورجینال و کیفیت شبکه شما را افزایش می دهد . تجهیزات سیسکو عملکرد بالا، قابلیت اطمینان بیشتر و شبکه ای با امنیت بالاتری برای سازمانتان فراهم می سازد. ایجاد بستر VoIP با استفاده از تجهیزات سیسکو , روتینگ و سوئیچینگ شبکه با استفاده از سخت افزارهای های سیسکو ,  پروتکل یکپارچه سازی تنظیمات (VTP Domain) , بدست آوردن ارتباطی امن و مطمئن با استفاده از اکسس پوینت های سیسکو ,  روتینگ و سوئیچینگ و فایروال سیسکو , خدمات Subnetting و VLAN بندی سوئیچ های سیسکو

خدمات سیسکو | خدمات شبکه
نصب و راه اندازی دوربین مداربسته | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی دوربین مداربسته


 افزایش مخاطرات فیزیکی و بزهکاری موجب افزایش  اهمیت وجود دوربین های نظارتی و دوربین مدار بسته به منظور کنترل و نظارت بهتر جهت حفظ امنیت و بهبود وضعیت نسبت به گذشته شده است.امروزه از این سامانه برای حفاظت و نظارت بر اماکن مهم، اماکن پرتردد و اماکن پرخطر استفاده می‌شود. موزه ها، فروشگاه‌ها،منازل، ایستگاه‌های مترو و راه آهن ، بیمارستان ها ، مدارس  و بانکها و مراکز دولتی و نظامی  و … اماکنی هستند که به از سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین مداربسته جهت حفاظت فیزیکی استفاده می کنند. تک دیتا با تکیه بر توانایی های خود در بخش خدمات شبکه و سرور دوربین مداربسته را نصب می نماید.

خدمات نصب اکتیو دایرکتوری


راه اندازی اکتیو دایرکتوری در زیر مجموعه خدمات شبکه و سرور قرار دارد. برای مدیریت شبکه های مایکروسافتی یک نیاز اساسی است . نگران پیچیدگی بستر اینترنت خود نباشید با خدمات تک دیتا شبکه خود و زیر مجموعه های ان را به طور یکپارچه مدیریت کنید .سرویس و قابلیتی بر روی سیستم های ویندوزی شرکت مایکروسافت است که امکان مدیریت اجزای شبکه نظیر کاربران ، قوانین و سیاست ها و … را به مدیران شبکه و همچنین کاربران آن می دهد. شما در اکتیو دایرکتوری یوزرهای موجود در شبکه را تعریف کرده و قوانینی روی انها اعمال می کنید و شبکه خود را مدیریت میکنید. در اکتیو دایرکتوری شما منابع را در یک ساختار منطقی سازماندهی میکنید این ویژگی شما را قادر می سازد که منابع را توسط نامشان پیدا کنید نه محل فیزیکی آنها چون اکتیودایرکتوری ساختار فیزیکی را از دید کاربران پنهان می سازد

نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری | خدمات شبکه
نصب میل سرور | خدمات شبکه

نصب و راه اندازی میل سرور


با راه اندازی ایمیل سرور دیگر نیازی به چندین دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس,چاپگر های متعدد,اسکنر مدارک,ومستندات شرکت خود ندارید. با خدمات ما بسیاری از کاغذ بازی های روزانه خود را کاهش دهید .  ایمیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است. با راه اندازی ایمیل سرور دیگر نیازی به چندين دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس ، چاپگرهای متعدد ، اسکنر مدارک و مستندات شرکت خود نداشته و بسیاری از کاغذ بازی های روزانه و بعضا بدون استفاده عملا حذف خواهند شد و بسیاری مزایای دیگر که وجود یک ایمیل سرور را در شرکت ها و سازمان ها ضروری نموده است. به طور کلی نرم افزار های ایمیل به دو دسته Client و server طبقه بندی می شوند .

خدمات نصب بکاپ سرور


پیشگیری از بروز مشکلات در شبکه مهم می باشد اما در نهایت امکان بروز مشکل در شبکه وجود دارد مانند خرابی سخت افزاری سرورها، خرابی هارد دیسک، حذف عمدی یا سهوی فایل ها از فایل سرور. به همین جهت پشتیبانی شبکه امری مهمی است.وجود فایل پشتیبان از منابع مهم شرکت از مهمترین وظایف پشتیبانی شبکه تک دیتا میباشد .بکاپ ها توسط نرم افزارهای مربوطه بصورت زمانبندی شده، تهیه می شود. از جمله این نرم افزارها می توان Symantec Backup Exec, Acronis True Image Enterprise را نام برد. هر چقدر شبکه شما مطمئن و پیشرفته باشد، از دست دادن اطلاعات و از کار افتادن سیستم‌ها امری غیر‌قابل اجتناب است.

بکاپ سرور | خدمات شبکه
راه کار های دیتاسنتر | خدمات شبکه

راه اندازی اتاق سرور و دیتاسنتر


شرکت تک دیتا ارائه راه حل هاي زير ساخت دیتاسنتر ها مبتني بر محصولات نوين مطمئن و موفق جهاني را با توجه به نياز مشتريان، سرلوحه خدمات فنی خود قرار داده است واحد زیرساخت این شرکت با بهره گیری از پرسنل متخصص و مجرب در هر یک از زیر حوزههای تخصصی و با استفاده از تجهیزات و فناوری های روز دنیا و تولیدات معتبرترین برندهای جهانی به عنوان مراجع طراحی و پیاده سازی زیرساخت فیزیکی مراکز داده دیتاسنترها، کلیه طرح هاي زير ساختی را بصورت یکپارچه طراحی، اجرا، نظارت و پشتیبانی می نماید.

خدمات شبکه و سرور شامل كليه نيازمندي هاي زير ساخت مراكز داده اعم از زیر ساخت فیزیکی معماری فضاهای مختلف، سيستم تأمین و توزيع برق، سيستم هاي خنك كننده پرتوان، سيستم هاي مديريت، سيستم هاي امنيت فيزيكي، رك، كف كاذب، کابل کشی ساخت یافته و همچنين سيستمهاي حريق تا زیرساخت های سرویس مجازی سازی، ذخیره سازی، شبکه و امنیت ميباشد

نصب سانترال ویپ نسل جدید


سانترال های نسل جدید به دلیل استفاده از بستر شبکه و سیگنال های کاملا دیجیتال دارای بالاترین کیفیت صدا هستند . این سانترال ها که معمولا دارای یک دستگاه مرکز یا ویپ سرور مدیریت می شوند بسیاری از امکاناتی را که در سانترال های قدیمی باید بصورت سخت افزاری خریداری می شدند را بصورت پیش فرض دارند. یکی از مزیت های اصلی نصب سانترال ویپ ، استفاده از بستر شبکه برای ارتباط داخلی هاست. همین مسئله سبب شده تا دیگر نیاز به کابل کشی جداگانه برای هر داخلی نباشد.

از طرف دیگر هر داخلی که به عنوان یک کلاینت در شبکه قرار می گیرد می تواند از طریق امواج وایرلس به سانترال مرکزی متصل شود. این در حالی است که در دستگاه های قدیمی امکان ارتباط وایرلس برای داخلی ها امکان پذیر نبود.  از دیگر مزایای استفاده از ویپ به عنوان سیستم تلفن سانترال ، امکان ارتباط بین چند مرکز تماس است. به این معنی که شرکت ها و سازمان های بزرگ می توانند چند شعبه یا دپارتمان خود را از طریق اینترنت یا اینترانت به یکدیگر متصل کنند.

بکاپ سرور | خدمات شبکه
کابل-کشی شبکه

کابل کشی شبکه

تک دیتا بعنوان مجری شبکه های کامپیوتری، پروژه های متعددی را به انجام رسانده است. این شرکت با برخورداری از تیمهای مجرب در زمینه کابل کشی و نصب  تجهیزات شبکه بستر شبکه شمارا با توجه با استاندارد های روز کابل کشی میکنیم

اطفاحریق

نصب و راه اندازی اطفاحریق

وجود یک سیستم اعلام حریق و اطفای حریق نه تنها سبب می شود تا مدیر اتاق سرور در شرایط عادی هم براحتی اتاق سرور را ترک نماید و در زمانهای عدم حضور با خیال راحت به امور شخصی بپردازد جهت نصب ومشاوره با ما تماس بگیرید

راه اندازی اتاق سرور

راه اندازی اتاق سرور و دیتا سنتر جزو خدمات ارایه شده توسط تک دیتا می باشد . در برپایی یک اتاق سرور و دیتا سنتر استاندارد ها و نکات زیادی هستند که می بایست مورد توجه و دقت قرار بگیرند.

دوربین مداربسته

شرایط فعلی موجب افزایش  اهمیت وجود دوربین های نظارتی و دوربین مدار بسته به منظور کنترل و نظارت بهتر جهت حفظ امنیت و بهبود وضعیت نسبت به گذشته شده است.

نصب کف کاذب

نصب کف کاذب

خدمات کف کاذب  برای دیتاسنترها,مراکزداده,اتاق سرور,اتاق های کنترل و… توسط تک دتا انجام میشود . برای انجام پروژه های خود با ما تماس بگیرید .

تهویه و کولینگ اتاق سرور و دیتاسنتر

میتوان گفت گرما دشمن تجهیزات شبکه میباشد با طراحی یک سیستم تهویه با راهکار های نوین  میتوانید دما را در محیط خود کنترل کنید

فروش و راه اندازی ups

سیستم برق بی وقفه یکی از تجهیزات بسیار مهم و لازمه یک دیتاسنتر و اتاق سرور میباشد . تک دیتا خدمات فروش و نصب وراه اندازی ups را برای مشتریان انجام میدهد .

کنترل-تردد

نصب سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد به شما کمک میکند تا ترددهای ورودی و در صورت نیاز خروج پرسنل را در محل کار و یا هر جای با اهمیت دیگر را چک کنید. برای خرید و مشورت با تماس بگیرید 

راه اندازی کنفرانس

راه اندازی سیستم کنفرانس

وجود سالن های کنفرانس و امفی تاتر  به یک عمر ضروری برای سازمان ها و شرکت ها تبدیل شده است . راه اندازی سالن های کنفرانس خودرا به تک دیتا بسپارید .